пʼятниця, 28 серпня 2015 р.

BABYBOOM FEST разом з ТріЙога Центр

На BABYBOOM FEST у сильної половини гостей буде можливість спробувати Силову йогу від досвідченого інструктора Едуарда Храпая з  ТріЙога Центру.

Силова йога для чоловіків - практика для адептів активного способу життя. Вона дозволяє зміцнити м'язи , розтопити надлишки жиру, розігнати метаболізм, розвинути витривалість, гнучкість і концентрацію. 

Цей комплекс більшою мірою орієнтований на тренованих чоловіків , які люблять серйозні і небанальні силові навантаження .

Силова йога підходить тим, хто отримує задоволення від інтенсивних навантажень, звик відчувати себе на міцність і не пасує перед освоєнням складних асан. 

Цей енергоємний тренінг на розвиток сили, гнучкості, балансу і витривалості вчить граничної концентрації, виховує силу волі. Його часто вибирають серфери, атлети, бігуни, ковзанярі, велосипедисти, майстри бойових мистецтв, гравці командних видів спорту. 
Силова йога орієнтована на людей, що володіють серйозною фізичною підготовкою, які прагнуть підтримувати себе у відмінній формі і хочуть просунутися на новий рівень.

Силова йога сприяє нарощуванню м'язової маси, покращує обмін речовин і загальний тонус. Регулярні заняття коректують м'язовий дисбаланс, покращують роботу серця і органів травлення, сприяють позбавленню від зайвої ваги і токсинів, які виводяться через шкіру разом з потом. Одночасно з цим практика знімає нервову напругу : допомагає розслабитися , нівелює стан тривоги , пригніченості і страху.

Беріть з собою свій килимок для йоги , гарний настрій , світлу посмішку і приходите в наш фестиваль разом з сімєю, друзями та знайомими.

Чекаємо Вас на BABYBOOM FEST разом з ТріЙога Центр!!!