понеділок, 31 серпня 2015 р.

GTF jetroll на BABYBOOM Fest

gtf-jetroll на БеБиБум
Зустрічайте GTF jetroll на BABYBOOM Fest.

Ви вже знайомі?

Команда талановитих англійських інженерів розробила унікальну систему пересування, засновану на базових принципах роботи гіроскопа. Ця технологія точно розпізнає положення центра ваги тіла людини і чітко реагує на ці зміни. Результатом є руху гіроскутера вперед-назад, вправо-вліво або старт-стоп. 

Цей міні сигвей слухняно виконує будь-які ваші команди.
Управляти гіроскутером GTF jetroll дуже просто. Вся справа в рівновазі.

Перевірено досвідченим шляхом, що тіло людини швидко і легко адаптується до відсутності точки опори у вигляді ручки. 

Досить відхилити центр ваги вашого тіла вперед, щоб поїхати вперед, перевести центр ваги назад, що б зупинитися або поїхати назад. 
Для повороту використовується легке натиснення однією ногою вправо або вліво, в залежності від обраного напрямку руху вправо або вліво. 


Заряду батареї вистачає до 20 км пробігу. Але випробування показали, що 20 км пробігу, або 2 години катання - це не межа. Витрата батареї залежить безпосередньо від маси людини - чим легше людина, тим довше він буде кататися. Таким чином дитина може кататся на одному заряді до 4 годин.
Гіроскутер джетрол GTF управляється на інтуїтивному зрозумілому людині рівні. Таким чином дитині або дорослому потрібно всього лише 5-10 хвилин, для того щоб навчитися впевнено керувати ним.

Чекаємо Вас на BABYBOOM FEST разом з GTF jetroll!!!