пʼятниця, 21 серпня 2015 р.

ufest на Бебі Бум

Знайомтесь - ufest.in.ua –  інформація про фестивальний рух України на одному сайті. Мучите свій пошуковик запитами «куди піти в києві», «київ куди піти» або «що робити на вихідних»? Тепер всі відповіді можна знайти на ufest.in.ua. Ufest.in.ua – новий портал, один з небагатьох в Україні, метою якого є просування та популяризація українського фестивального руху в цілому, адже фестивалі вони є невід’ємною складовою мистецької  традиції, культурної інновації та ідентифікації нашої країни. Проект, що стартував навесні, вже встиг набрати свою аудиторію, здобув досить велику популярність і продовжує стрімко розвиватися. Портал зібрав та систематизував в своєму арсеналі найцікавіші українські фестивалі, тому, кожен, незалежно від віку та соціального статусу зможе з легкістю знайти для себе щось цікаве. 
Сайт має зручний інтерфейс - пошук по містам України, по даті, по категоріям: музика, театр і кіно, історія, спорт та екстрім, танці, кулінарія, мистецтво, етно та інші. Налічує як платні фестивалі, так і безкоштовні та благодійні. Крім того, на сайті можна знайти багато цікавої інформації у вигляді оглядів, відео- та фоторепортажів про події, що вже відбулися у рубриках «Блог» та «Новини, огляди, спецпроекти». Фестивальний портал також націлений на співпрацю з організаторами фестивалів. На сьогодні, розміщення інформації про подію є абсолютно безкоштовним. Також портал зацікавлений в тому аби проводити з організаторами спільні фестивалі чи надавати свою підтримку на партнерських засадах.Проведення фестивалів – це неабиякий чинник залучення людей до культурного життя країни, а разом з тим до світового культурного простору. 
Фестивалі покликані рятувати мистецьку традицію нашого суспільства. Ufest.in.ua закликає організаторів, учасників, гостей фестивалів спільними зусиллями відновлювати та розвивати культуру нашої країни і чекає на Вашу підтримку у цій нелегкій, але добрій справі!