субота, 22 серпня 2015 р.

VEKA на фестивалі BABYBOOM Fest

veka на Беби Бум
Представляємо Вам нашого спонсора локації SPORT ZONA на  фестивалі BABYBOOM Fest - одну з провідних компаній в галузі розробки і виробництва профільних систем зі спеціального високоякісного пластику, а також пластин зі спіненого ПВХ VEKA .
Масштабне завоювання українського ринку концерн VEKA AG розпочав зі створення в 2006 році ТОВ «ВЕКА Україна», генеральним директором якого з моменту заснування є пан Йозеф Лео Бекхофф.
 Вже в вересні 2006 року ТОВ «ВЕКА Україна» відкрило свій офіційний склад та офіс в смт. Калинівці. На початку 2007 року компанія публічно оголосила про свої наміри щодо будівництва виробничого комплексу в Україні.
Будівництво заводу було розпочато 1 липня 2007 року після отримання всіх необхідних документів. Весь процес виробництва комп’ютеризовано, встановлений супутниковий зв’язок між ТОВ «ВЕКА Україна» та материнським підприємством в Німеччині. Контроль параметрів профілю здійснюється згідно вимог найсуворішогоєвропейського стандарту в області якості – RAL.
veka на Беби Бум

VEKA приготував яскраві шоу, цікаві анімації, різноманітні конкурси, призи та подарунки для Вас та Ваших дітей. Слідкуйте за анонсами.
Приходьте, буде дуже весело.