середа, 2 вересня 2015 р.

Лісна Ірина на BABYBOOM Fest

Починаємо анонсувати і говорити про наших чудових спікерів, які будуть на локації «Мамина поляна» ділитися з вами корисною інформацією у форматі лекцій - бесід! А ближче до самого заходу викладемо на сайті програму і таймінг лекторію!

Спікер Лісна Ірина – практикуючий перинатальний та сімейний психолог.
Досвід роботи психолога в пологовому будинку, центрі здоров'я жінки, сімейному центрі, клініці репродуктивного здоров'я. Більше 10 років проводить індивідуальні, сімейні консультації, тренінги та групові заняття.

Ми запросили Ірину поспілкуватись на тему:

Шлюб та Батьківство. Як не заблукати у відносинах?
Одним з найактуальніших питань сьогодення продовжує залишатися питання про взаємини чоловіків та жінок. І ось ... чоловік і жінка стають батьками.

Як же ця подія відбивається на їхніх подружніх взаєминах?
Отже, весілля, пройшов медовий місяць, вже позаду період «притирання характерів». І все начебто благополучно, все йде своєю чергою, і молода сімейна пара вже створює свій власний світ, зі своєю системою взаємин, прав і обов'язків, пріоритетів і незначущих подій. Починає діяти «система ШЛЮБ», в якій задіяні два елементи: чоловік і дружина.
І раптом (в більшості випадків подібні події трапляються «раптом» ...) - вагітність. З одного боку - найбільша радість, з іншого - найбільша відповідальність. Але найголовніше - система перестає бути гранично простою і складатися з двох елементів. І взагалі- це вже зовсім інша система «батьківство»!
Яким чином вона працює? І що трапляється з попередньою?
Між подружніми і батьківськими відносинами проходить чітка межа. Як не заблукати у відносинах? Як зберегти любов у парі? Як бути щасливими батьками? Шукаємо відповіді на ці питання разом.


 реєстрація