понеділок, 7 вересня 2015 р.

Парламентська Асамблея Ради Європи на BABYBOOM Fest


Щорічно Парламентська Асамблея Ради Європи оголошує конкурс на здобуття муніципалітетами чотирьох високих нагород – Європейського диплому, Почесного прапора, Почесного знака та Призу Європи.


Зацікавлені міста готують подання, в якому описують свої здобутки у площинах: членство в міжнародних організаціях, відносини з іншими муніципалітетами, програми обміну, європейські заходи, міжнаціональна солідарність.
Слід зазначити, що найвищою нагородою є Приз Європи, який передбачає вручення місту-переможцю, окрім власне призу, ще й стипендії для навчальних візитів молоді до Європи.


Європейська історія Броварів розпочалася 28 червня  2014 року. Саме тоді  у Страсбурзі під час проведення  засідання Парламентської Асамблеї представники міста Бровари на чолі з міським головою отримали першу відзнаку – Європейський диплом.


А вже 2015 року наше місто вибороло наступну європейську нагороду: Почесний прапор буде урочисто вручено представниками Парламентської Асамблеї у Броварах під час святкування його 385-літнього ювілею 19 вересня  2015 року на сцені фестивалю BABYBOOM Fest.
 Маючи активну проєвропейську позицію та сповідуючи одвічні принципи дружби, єдності й братерства, місто Бровари і в подальшому буде упевнено крокувати до наступних сходинок на своїй європейській стежині.

Чекаємо Вас на BABYBOOM Fest  разом
з представниками Парламентської Асамблеї Ради Європи