понеділок, 14 вересня 2015 р.

Ма́ндала на BABYBOOM Fest

Запрошуємо вас на майстер-клас по плетенню мандали.

Ма́ндала (в пер. з санскриту - коло). ІНДІАНСЬКА  МАНДАЛА "Ojos de Dios" - "Боже око".

Подаруйте собі радість творчості, створіть власними руками потужний Оберіг.
Для плетення нам знадобляться дуже прості речі  - палички або гілочки, будь-які нитки та ножиці. Получиться у всіх, навіть якщо у вас взагалі немає досвіду плетення, в"язання чи іншого рукоділля!

На майстер-класі кожен зплете свою унікальну та красиву восьмипроменеву мандалу"Ojos de Dios" з дерев"яних паличок та міцних ниток.
(Якщо у вас вдома є залишки ниточок для в"язання будь-якого кольору та товщини - приносьте з собою, і наша рукодільна галявинка буде ще більш затишною та яскравою :-)

Мандала - давній резонатор, який діє як на психофізіологічному рівні, змінюючи електричну активність мозоку, так і на рівні психоенергетики, створюючи потужні інформаційні біологічні поля. Ці поля можуть нести захисний, активізуючий, гармонізуючий характер, бути налаштованними на певну людину або місце. Саме так і народжуються Оберіги!

В будь-якому Оберезі має величезне значення, для кого ви його робите і з якою Метою, з якими думками. Головне - це розслабитися, налаштуватися на позитивний лад. І все вийде! :-)
Мандали допомагають нам формулювати бажання та йти до своєї Мети. А крім того, мандала - це красиво!
Чекаємо вас на нашій галявинці!
Майстер-клас проведе Шеремет Віра, перинатальний інструктор, консультант з питань грудного вигодовування, мама трьох дітей. Для всіх вагітних, які візьмуть участь у цьому майстер-класі, БОНУС - відповіді на будь-які запитання, пов"язані з вагітністю, пологами, вигодовуванням та доглядом за дитинкою! А також знижки на індивідуальну підготовку до пологів та народження малюка! :-)


Чекаємо Вас на BABYBOOM Fest  разом з Шеремет Вірою.