середа, 9 вересня 2015 р.

Клініка Слаутинського на BABYBOOM Fest

 Slautinsky klinic на БеБиБум
Зустрічайте нашого подарункового партнера -  спеціалізований центр стоматології «Клініка Слаутинського»

Стоматологія - це здорові зуби, здорові зуби - здоров'я, здоров'я - це щастя!

Спеціалізований центр стоматології «Клініка Слаутинского» вперше відкрив свої двері в 1991 році. І ось вже не одне десятиліття лікарі і весь персонал  клініки стоять на варті Вашого здоров'я. Незмінним залишається висока якість медичної допомоги, яку надають фахівці Центру, і розуміння того, що пацієнт - найголовніша турбота і робота персоналу клініки.

В рамках Клінікі вперше у місті було відкрито відокремлена філія, яка спеціалізується виключно на дитячому прийомі.


Розроблений на базі Спеціалізованного Центра стоматології «Клініка Слаутинского»  за підтримкой Міської адміністрації та відділу освіти унікальний проект «Цікава і зрозуміла стоматологія в шкільних і дошкільних установах м.Бровари» дозволив лікарям клініки донести до батьків та їхніх дітей виняткову важливість турботи про зуби з самого раннього віку. 

Впроваджена в роботу Центру інформаційна мультимедійна комп'ютерна програма «Зрозуміла стоматологія» дозволяє ввести дитину в процес лікування і, тим самим, позбавити його від страху (деонтофобіі) перед стоматологом. Дитина отримує інформацію про проблеми з зубками і їх вирішенні з цікавих пізнавальних мультфільмів. Так формується правильне сприйняття походу до стоматолога і діям доктора і діти із задоволенням йдуть на прийом.

І все це для мешканців міста,  пацієнтів, для того щоб посмішка завжди була бездоганною. 

Чекаємо Вас на BABYBOOM Fest  разом з Клінікою Слаутинського