понеділок, 7 вересня 2015 р.

Гавриленко Тетяна на BABYBOOM Fest

Продовжуємо анонсувати і говорити про наших чудових спікерів, які будуть на локації «Мамина поляна» ділитися з вами корисною інформацією у форматі лекцій - бесід!

А ближче до самого заходу викладемо на сайті програму і таймінг лекторію!

Гавриленко Тетяна, лікар-педіатр Київської міської моніторингового центру підтримки грудного вигодовування.

Будемо спілкуватись на тему: " У мене молоко втекло, що робити? "

На жаль, нерідко можна почути від молодих мам, які годують дітей з пляшечки, скаргу на те, що у них «пропало» молоко, і вони були змушені, всупереч їх великому бажанню, перейти на штучне вигодовування. Думка про те, що молока дитині мало, і він не наїдається, виникає у мам і в пологовому будинку, і вже вдома. Причиною тому може бути постійний плач дитини або часті прикладання до грудей. Дуже часто таке припущення висловлює лікар, вважаючи, що дитина недостатньо додає у вазі. У 99% випадків після цього дитині вводиться в раціон суміш, і вже через пару місяців малюк повністю позбавляється грудного молока.


Адже все могло бути зовсім інакше, якби мама більше знала про правила грудного вигодовування, про етапи становлення лактації, про поведінку дитини першого року життя і постаралася б розібратися в ситуації перш, ніж догодовувати малюка сумішами.
Насправді тільки 3% з тих, хто зіткнувся з нестачею молока, дійсно страждають від цієї проблеми. Істинна гипогалактия (неможливість виробляти молоко в кількості, потрібній дитині) зустрічається, за даними ВООЗ, всього в 2-3% випадків. Так що більшості мам, які годують своїх дітей з пляшечки, не вистачило всього лише знань і впевненості у своїх силах.


 Як зробити так, щоб у Вас завжди було достатньо молока для дитини і що робити, якщо вам здається, що «у Вас молоко втекло» Ви зможете дізнатися на Маминій Поляні…

 реєстрація