четвер, 10 вересня 2015 р.

«Грошовий потік» на BABYBOOM Fest

На BABYBOOM Fest на Вас та діточок буде чекати міні-тренінг з фінансової грамотності.
Ні нас, ні наших дітей не вчили і не навчають у школі фінансової грамотності, не вчать як бути успішним і ефективним. Є дуже багато предметів, основна частина яких ніколи і ніде не придалася і не знадобиться.
Навчання фінансової грамотності у вигляді гри допоможе не тільки дітям, а й дорослим зрозуміти те, що здається недоступним і таким складним.
гра на БеБиБум

Гра «Грошовий потік» (Щурячі перегони) - це міні-тренінг з фінансової грамотності та поліпшення свого життя в цілому ДЛЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ ВІД 12 РОКІВ. В основу ігрового процесу взята відома гра Кеш флоу, створена фінансовим генієм і письменником Робертом Кійосакі. Гра створена українцем для нас, українців. Адаптована під нашу ментальність.

Гра «Грошовий потік» - це можливість простежити, як ми чинимо з можливостями, фінансами та людьми, які приходять в наше реальне життя. За 1:00 Ігри, Ви проживаєте 10 років життя і можете подивитися на свою фінансову ситуацію зверху, спробуєте різні стратегії, подивіться до чого це призведе.

Гра «Грошовий потік» - це відмінна можливість не просто весело провести час у компанії розумних, прогресивних і прагнуть до успіху і багатства людей, але ще й перевірити своє фінансове мислення і на практиці сформувати позитивні фінансові звички.
Гра допоможе кожному гравцеві визначити та закріпити саме ті навички, які дозволять вам стати фінансово незалежним, привернуть потік грошей і можливостей у ваше життя.
На Грі Ви розберетеся які особливості вашого характеру, негативні установки або поведінку не дозволяють грошах приходити у ваше життя!
Зрозумієте, які навички Вам потрібно розвинути, щоб ефективно управляти своїми фінансами.
Гра покаже, чи бачите Ви можливості, які пропонує світ? Чи вмієте конструктивно взаємодіяти з іншими людьми?
Пограти Ви зможете в альтанці біля Маминої Поляни. Проводити гру буде Евдокімова Юлія - фінансист, тренер, фін консультант.


Чекаємо Вас на BABYBOOM Fest  разом з Грою «Грошовий потік»