понеділок, 7 вересня 2015 р.

DIM та «ФАМІЛЬНИЙ» на BABYBOOM Fest

Раді представити Вам – учасника нашого фестивалю – українську компанію-девелопера DIM
 DIM на БеБиБум

DIM – це об’єднання однодумців, філософія ведення бізнесу яких поєднує відповідність сучасним європейським стандартам будівництва та порядність в діловій етиці.

На BABYBOOM Fest Компанія DIM надає кожному учаснику заходу можливість отримати знижку 15% на придбання квартири у житловому комплексі «ФАМІЛЬНИЙ», що розташований у самому серці міста Бровари. Детальні умови акції на сайті ЖК «ФАМІЛЬНИЙ» www.familniy.kiev.ua

Житловий комплекс «ФАМІЛЬНИЙ» - це справжня сімейна цінність для тих, хто прагне комфорту для себе та своєї родини! Адже кожна сім’я прагне жити в особливому місці, де зручно, безпечно та затишно водночас, місці, яким можна пишатися. Саме таким і є житловий комплекс «ФАМІЛЬНИЙ».

Приходьте всією родиною до лаунж-територіі  ФАМІЛЬНОГО, заповніть анкету та виграйте незабутній подарунок – знижку на власну квартиру! А на маленьких відвідувачів чекатимуть розваги, смачне морозиво, веселий аквагрим та багато інших сюрпризів. Розіграш сертифікату та інших призів відбудеться о 16:00 на територіі лаунж ФАМІЛЬНИЙ.


Чекаємо Вас на BABYBOOM Fest  разом DIM та «ФАМІЛЬНИЙ»
 «ФАМІЛЬНИЙ» на БеБиБум