субота, 5 вересня 2015 р.

Levimur на BABYBOOM Fest


 BABYBOOM Fest  разом з Levimur
Знайомтесь наш подарунковий партнер український виробник дитячого одягу - Levimur, який приготував чудові призи.

Це чарівна країна, де живе маленька мода. Там люблять одягати юних леді та джентельменів у стильний та зручний одяг.

Ось їхня казка…. " Живуть у Києві два маленьких братика, які обожнюють веселитися і виділятися на фоні інших. Вони люблять звертати на себе увагу, але занадто виховані, щоб робити це за рахунок свого неординарного поведінки. Єдиний спосіб, який вони вважали підходящою, - це красиво і яскраво одягатися, щоб всі перехожі відразу виділяли їх з натовпу.

    
 Одного разу Лев і Тимур сиділи на своєму ігровому килимку і думали: як же здійснити свою ідею, адже ми ще дуже малі, та й шити поки не дуже вміємо. Тоді братики вирішили будь-яким способом дати зрозуміти своїм мамам, що вони задумали переворот у своєму гардеробі, і в буквальному сенсі вивернули весь шафу з одягом, одночасно одягаючи на себе все, що подобалося. Побачивши цих двох модників, мами відразу зрозуміли, що це бунт і потрібно розібратися в його причини. Довго думати не довелося. "Адже ми з дитинства мріяли стати дизайнерами. А що, якщо момент настав, і наші маленькі чоловіки таким способом дають нам це зрозуміти!"
   
  Цей момент можна вважати днем ​​народження бренду Levimur, бренду модного і якісного дитячого одягу українського виробництва.
     
З дня створення найпершої моделі самої першої колекції на чолі ідеї стояли якість і зручність дитячого одягу, адже головними натхненниками, першими випробувачами і строгими оценівателямі все, що виходило з-під голки Фабрики Levimur, були рідні модники.


Чекаємо Вас на BABYBOOM Fest  разом з Levimur