пʼятниця, 11 вересня 2015 р.

Travel map на BABYBOOM Fest

travelmap на БеБиБум
Знайомтесь - наш подарунковий партнер -  барвисті карти світу, покриті спеціальним скретч-шаром - Travel map

Під золотистим або сріблястим напиленням ховаються міста і країни, із зазначенням пам'яток і регіонів. Побувавши в новій країні, мандрівник за допомогою монетки стирає захисний шар, поступово відкриваючи для себе всю земну кулю!


Скретч-карти - модний тренд, що поширився по всьому світу. В асортименті є як карти українською та російською мовами, так і англійською - їх з радістю дарують друзям за кордоном.

Унікальні мотиваційні плакати - взаємодіючи з такими постерами, легко поставити конкретні цілі і продумати кроки, для їх досягнення. Унікальні інтерактивні плакати надихають, допомагають візуалізувати ідеї і дають поживу для розуму.
Смарт-постери подобаються всім без винятку, і людям технічних професій, які працюють в жорстких рамках, і творчим особистостям, постійно шукають натхнення. Плакати однаково добре виглядають як вдома, біля улюбленого комп'ютера, так і в офісі на робочому місці.
Travel map не забуває і про дітей, випускаючи інтерактивні постери для дітей і люблячих батьків. Хочете, щоб у вашої дитини було щасливе і веселе дитинство? Постери Travel map допоможуть вам не тільки придумати захоплююче дозвілля для дітей, а й знають, як закарбувати найяскравіші моменти!

Travel map - more than you expect. 
Чекаємо Вас на BABYBOOM Fest  разом з Travel map