субота, 10 жовтня 2015 р.

ТМ«Козацький куліш» на Дні козацької слави 14 жовтня в Броварах

Існує точна приказка щодо ставлення козаків до їжі :  «Запорожці, як діти : дай багато – з’їдять, а дай мало – задоволені будуть». Постійно залишатися в тонусі і бути напоготові, навіть в екстремальних ситуаціях, досягати неймовірних результатів дозволяли щоденні вправи, набуті досвідом знання та дисципліна. Зрозуміло, що дух воїнів певною мірою залежав і від продуктів, які вони споживали. 
Найбільше відома загалу козацька їжа це куліш. Всі лицарські страви може приготувати досвідчений козак-кошовар («кошовар» – означає людину, яка може приготувати страву на 900 козаків, тобто кіш). Кошовар – це не тільки кухар, а справжній козак-характерник, знавець трав і костоправ, мистецький воїн і оповідник, людина, яка залагодить будь-яку справу, поважна особа в громаді, з якою радилися і ніхто ніколи не сварився.

Відновленням українських традицій, секретів козацького побуту займається команда ТМ«Козацький куліш» . Це об’єднання людей за поглядами на життя, які знають секрети не тільки приготування козацьких страв, крім того, готові розказати, показати таємниці всім щирим душам. Вони не витягують рецепти із бабусиної скрині чи переповідають нав’язані помилкові твердження, а вивчаючи історію козацтва, перевіряючи у реальних, наскільки це можливо, обставинах, набули досвіду в приготуванні козацьких страв та напоїв,  українських звичаїв і традицій.
ТМ«Козацький куліш» будуть раді ближче поспілкуватися зі всіма зацікавленими у відновленні української культури та провести майстер-клас (з 11.00 до 16.00)  і разом приготувати і потім зїсти величезний чан справжнього козацького кулішу!!!

Чекаємо на Вас разом з ТМ«Козацький куліш» на Дні козацької слави 14 жовтня в Парку Перемога 

Немає коментарів: