середа, 27 квітня 2016 р.

BABYBOOM Fest - «Найкраще дитяче свято»

Неможливо стримати емоції та не поділитися з вами чудовою новиною. Всі пам’ятають, що сімейний фестиваль BABYBOOM Fest , який відбувся у наших чудових Броварах під час минулорічного Дня міста, викликав справжній фурор та отримав неймовірну кількість відгуків.
Нам дуже приємно, що фест сподобався, викликав стільки позитивних емоцій та так сподобався броварчанам та гостям міста. А тепер, власне, про новину, якою ми хочемо поділитися з усіма – усіма нашими друзями, колегами, однодумцями, партнерами, спонсорами та соратниками.
21 і 22 квітня 2016 року в Києві в найбільшому в Східній Європі  студійному комплексі FILM.UA відбулося «Подія подій» - Шоста  незалежна Премія в сфері організації заходів Ukrainian Event Awards.
Протягом двох днів організатори наймасштабніших і унікальних подій в Україні і не тількикращі професіонали галузіпредставляли проективідібрані до фінального слухання Журіі доводили професійному співтовариствухто гідний звання Лауреата Премії, хто задає тенденції і  створює якісні події європейського рівня.
«З огляду нащо в цьому році на Премію було подано понад 106 проектів від більше 38 агентствщо перевершило всі очікування  організаторівконкуренція була дуже серйозноюа програма надзвичайно насиченою», - зазначила організатор Ukrainian Event Awards Тетяна Лоренц.
Під час проведення церемонії Ukrainian Event Awards в номінації «Найкраще дитяче свято» перемогу отримав наш  сімейний фестиваль BABYBOOM Fest у місті Бровари, який ми всі разом з вами так яскраво та весело провели восени минулого року.
Встроенное изображение 1
Ми вітаємо всіх-всіх, хто пам’ятає, ще й досі емоційно відгукується про це свято та готується до нових сюрпризів 
(а вони не за горами - 1 червня - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ, знову по традиції в парку Перемоги!!!) 
від нашої дружної компанії BABYBOOM Fest !
Дякуємо за участь!!!
Всіх з перемогою!!!

Немає коментарів: