понеділок, 12 вересня 2016 р.

На BABYBOOM Fest 2016 нашi друзi IDEA HUB проводитемуть серiю мастер класiв з електроники.

IDEA HUB це сучасний простір для дітей і молоді, концепція якого полягає #be _ smart - бути розумним. Суть цієї концепції полягає в тому, щоб будь-яка інформація, яку у нас дізнається дитина спрямована на загальний і усебічний розвиток. Відкриваючи для себе загадковий світ електроніки, робототехники і програмування юний винахідник одночасно дізнається природу речей, які його оточують.
 Ваша дитина тягнеться до сучасних технологій, хоче створити який-небудь електронний пристрій і Вам би хотілося реалізувати його потенціал? Наш гурток електроніки і програмування допоможе юному винахідникові глибше вивчити світ електроніки і запрошує приєднатися до нашого курсу))))
ЯК В IDEAHUB НАВЧАЮТЬ ДІТЕЙ?
Це повноцінне зайняття, яке триває годину, де дітки занурюються у світ електроніки (1 ступінь) В ході навчання діти знайомляться і розбираються на наочних прикладах з принципами фізики, математики і логіки.
ЩО РОБЛЯТЬ НА ЗАНЯТТІ В IDEAHUB ДІТИ?
-збирають електронні схеми
-вивчають електронні елементи і принципи їх роботи
- впорядковують знання з основ електрики і схемотехніки
- занурюються в свiт програмування
-находят собі друзів по інтересах
-драйвово і пізнавально проводять час
ХТО ПРОВОДИТЬ ЗАНЯТТЯ?
-заняття проводять двоэ викладачів, експертів в області електроніки та програмування
ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА УРОК?
Кількість місць обмежена, тому запис обов'язковий за телефоном 099 567 43 81 Людмила


Курс розраховано на декілька сходинок: основи електроніки, основи програмування, застосування раніше отриманих знань для конструювання і програмування різних пристроїв,робототехнiка

Немає коментарів: