четвер, 2 червня 2016 р.

МОЇ БРОВАРИ! Ви – неперевершені! Ви – найкраще місто на планеті! І разом з вами ми вкотре це довели! Величезна вдячність усім вам і…до зустрічі! ;))


В перший теплий та сонячний день літа, проведений разом з вами, МОЇ БРОВАРИ, пройшло феєричне свято  «Найкраще – дітям». Це свято подарувало дітям яскраві враження, шалені емоції, можливість продемонструвати свої таланти, чудовий відпочинок,  та море сюрпризів та подарунків.


І ми, як організатори, хотіли б сказати величезне, голосне та неосяжне ДЯ-КУ-Є-МО!!! усім броварчанам, які знайшли час та були разом зі своїми дітками на святі, яке ми з такою любов’ю для вас організували та провели.
Дякуємо за підтримку та розуміння Броварській владі, усім службам, що брали участь в організації та проведенні свята.
Подяка Дружині Президента України Марині Порошенко за урочисте відкриття і привітання учасників та гостей свята.


Дякуємо охоронній  компанії «Комкон» за подарунки, спокій, порядок та дисципліну у кожному куточку парку!  Незважаючи на те, що одночасно тут знаходилося за нашими скоромними підрахунками 10-12 тисяч людей, добра половина з яких – малі непосидючки, жодних ексцесів не було.
Дякуємо за теплі  та м’якенькі сидіння на літній естраді компанії «Фелікс-енерджі». Там, де ви – дійсно завжди тепло! Компанії «Альянс-Новобуд» вдячні за організацію сучасного кварталу відпочинку.

Вихованцям, педагогам та керівникам творчих та художніх колективів - ДЕНЦ "Камелія", Броварській школі мистецтв, Броварському будинку творчості, хореографічній майстерні "Мальва" БНВО та багатьом іншим за їх чудові виступи.

Відділу фізичної культури і спорту за наших найкращих спортсменів на спорт зоні.

ГО «Асоціація батьків м. Бровари» та ГО «АвангардАТО Броварії» за польову кухню, виставку малюнків та особливу атмосферу створену на зоні АТОшки.

За чудові призи та за те, що провели цей день з нами дякуємо нашим друзям та парнерам - компанії «VEKA Україна»«Київгума»,  Цирюльникъ Вarbershop, VIP студії краси ТетяниАндрієвської, торговому дому «Ліза», торгівельному гіганту «Епіцентр» за «малюнок на асфальті», Альбіні Саженюк – за майстер-клас з фото, «АБО-телешколі» за відео,  «Чиста вода» - за чисту воду в таку спеку, СОС дитячі містечка України , благодійному фонду «Інна» та школі для дітей з особливими потребами «Мозаїка», фотографам,  а також багатьом іншим людям, службам, організаціям, компаніям та корпораціям, що зробили цей день дійсно незабутнім для тих, кому ми хотіли подарувати свято – ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ!

МОЇ БРОВАРИ
Ви – неперевершені! 
Ви – найкраще місто на планеті!
І разом з вами ми вкотре це довели! 
Величезна вдячність усім вам і…до зустрічі! ;))

Немає коментарів: