четвер, 15 вересня 2016 р.

Увага, увага! Ми починаємо!!! BabyBoomFest2016

Велика підготовка, грандіозні плани, ще більш масштабні дійства, події та розваги!
Ти з нами? Тоді поїхали!

Команда «БебіБумФесту» продовжує вдосконалюватися та запрошує саме тебе взяти участь у організації наймасштабнішої події року – унікального сімейного фестивалю «BabyBoomFest-2016»

Цьогорічне святкування Дня міста Бровари, що планується 17 вересня у центральному парку Перемоги, знову пройде під знаком сімейного єднання, спільного відпочинку та творчого розвитку для кожного члена вашої родини. 
У програмі свята – безліч вже знайомих по минулорічному «BabyBoomFestу» розваг та чимало нового, цікавого та захопливого.

Ми знову поділимо парк Перемоги на безліч розважальних сегментів. Спорт, творчість, фото, музика – все, як в минулому році, але ще більше, гучніше та крутіше!

Цього разу ми приділяємо особливу увагу благодійності. Хенд-мейд ярмарок стане благодійним спільним проектом команди «BabyBoomFest» та Благодійного фонду «Інна».

Плануємо ще більше місць для відпочинку з малюками, нові розваги для тинейджерів та молоді. 

Звичайно – концертна програма (імена запрошених «зірок» поки що – суцільна таємниця, але гарантуємо – ви будете приємно здивовані!)

а на закінчення свята – молодіжна супер дискотека на «шайбі» зі спецефектами та яскравими діджеями!

Основна ідея незмінна – нам дуже хочеться, щоб на цьому святі вся ваша родина отримала максимум задоволення від спільного відпочинку, від відчуття справжнього сімейного єднання, затишку та духовної рівноваги

Ми намагаємося організувати простір фестивалю так, щоб добре та весело було кожному  - і малюкам, і дорослим – незалежно від віку! 

Це буде простір, де відпочиваючи з сім`єю , у кожного з’явиться можливість провести день з користю, дізнатися багато нового

не раз здивуватися та не соромлячись подарувати свої емоції оточуючим

Цьогоріч  BabyBoomFest-2016 в День міста Бровари стане найяскравішою подією року не тільки для броварчан та гостей нашого міста, а й прикладом для усієї України

Ми це можемо, ми це вже зробили минулого року  і BabyBoomFest-2015 в рамках Шостої незалежної Премії в сфері організації заходів Ukrainian Event Awords було визнано переможцем у номінації «Найкраще дитяче свято України-2015» 
давайте цьогоріч спільно зробимо свято ще більш яскравим та гучним!

Святкуймо  разом!

Немає коментарів: