четвер, 25 серпня 2016 р.

На BABYBOOM Fest 2016 команда High Heels Mom

High Heels Mom знає, що кожна жінка хоче бути стильною і красивою в будь-який період свого життя. Особливо під час вагітності та материнства. Вони прагнуть розвінчати стереотип, що одяг для вагітних і годуючих мам повинен бути безформним і непривабливим, а зовсім навпаки. Весь одяг від HHM - стильний, зручний і красивий. Команда стежить за всіма модними тенденціями щодо крою, фасонів і кольорів.

Більшість їх моделей мають секрети для годування у вигляді двох потайних блискавок, що дозволяють мамі непомітно і комфортно годувати малюка грудьми в будь-якому місці і ситуації. Також будь-яка їх модель може бути пошита без блискавок.

Крій суконь, тунік та костюмів універсальний, вони відмінно будуть сидіти на фігурі і після вагітності. Речі HHM часто купують дівчата, які ще не стали мамами, адже стиль High Heels Mom - це не просто одяг для мам, а стиль активної, елегантною і стильно жінки.

В HHM колекції ви знайдете сукні, які одночасно легко можна надіти з улюбленими кедами Converse для прогулянки з дитиною на дитячий майданчик, так і з черевичками на підборах на романтичне побачення.

HHM прагне, щоб в їх одязі кожна жінка відчувала себе чарівною! Адже їх девіз High Heels - завжди залишатися на висоті!

Немає коментарів: