вівторок, 6 вересня 2016 р.

4Mamas на BABYBOOM Fest 2016

Як обрати правильну стратегію для розвитку своєї дитини у стрімко змінюваному світі? У що вірити? На що спиратися? І де взяти час?
4Mamas ставлять собі ці питання щодня. 
успішні мами, які працюють - це 4Mamas
Розвиваючись у своїй основній професії, вони багато вчилися. Не дивно, що коли в них народилися діти, вони почали шукати книги, які б допомогли б їм швидко й ефективно опанувати нову професію — професію батьківства.
4Mamas переглянули багато посібників, які вчать дітей писати-читати-рахувати, але не вчать того, як товаришувати і спілкуватися, виховувати в собі впевненість і оптимізм, ставити цілі і боротися зі страхами — всього того, без чого неможливо стати щасливою й успішною людиною.
4Mamas зрозуміли, що хочуть знайти для себе і дати всім — знання і практичні інструменти для виховання в дитині гармонійної особистості, готової до викликів сучасного світу.

4Mamas виділили основні сфери, які визначають цілісний світ людини:
·Стосунки
·Розвиток
·Здоров'я
·Благоустрій
За цими сферами вони пропонують батькам зошити і книги, які можна і треба одразу застосовувати на практиці. 4Mamas турбуються про те, щоб допомогти батькам витрачати якомога менше часу на пошук інформації і більше часу проводити з дітьми.
Їхні автори — найкращі психологи-практики і педагоги, які не тільки розділяють ідеї свідомого батьківства, але й служать їм словом і ділом.
4Mamas вірять, що їх поради допоможуть виховати нове покоління вільних, талановитих, розумних і щасливих людей, які змінять наш світ на краще.
Чотири мами — для всіх мам, з любов'ю
Спеціально для BABYBOOM Fest 2016  4Mamas підготували чудові подарунки!!!
Чекаємо Вас на  МАМИНІЙ ГАЛЯВИНІ BABYBOOM Fest 2016 
разом з  4Mamas
Реєструйтесь та вигравайте* чудові призи

Немає коментарів: