пʼятниця, 2 вересня 2016 р.

На BABYBOOM Fest 2016 ігротека від команди BombatGame

Команда BombatGame на BABYBOOM Fest 2016 представить на ігротеці яскраві розвиваючі ігри :

1. пізнавальна настільна гра «ЗООРегата» для молодих мандрівників - 3 пригоди в одній коробці.

2. дуже логічна гра «Ніндзя і Самураї», в якій ви відчуйте мудрість і таємничість східних країн.


3. та сімейна карткова гра «Грибок» на розвиток навичків рахунку і комбінаторики..

«Побільше настільних ігор: хороших, різних, якісних і щоб по кишені більшості покупців» - так можна сформулювати основну місію компанії БомбатГейм, українського розробника і видавця настільних ігор для всієї сім’ї.
Чому настільні ігри? Про їх користь за останні роки сказано стільки, що додати до цього що-небудь по суті дуже складно. 30 років тому, коли починався бум комп'ютерних ігор, настільним пророкували швидку і остаточну поразку. Однак, ці 30 років пройшли, і сьогодні настільні ігри не тільки не зникли - їх кількість зростає. І нічого дивного в цьому немає.
Запропонуйте малюкові, який плаче в своїй колисці, компютерну гру. Навряд результат Вас порадує.
А якщо це буде яскрава і приваблива дитяча іграшка? Шанси на те, що малюк почне з інтересом її розглядати, значно більші. Так, діти зараз грають в комп'ютерні ігри, а потім все одно із задоволенням хапають іграшкові автомати, і несуться у двір.
Саме діти стали основною рушійною силою, яка підштовхнула команду БомбатГейм в світ створення і виробництва настільних ігор. Навіть логотип компанії містить нагадування про дітей в тому віці, коли на зміну молочнимявляються перші постійні зубки. Хіба не схожі вони на цю привабливу тварину, австралійського вомбата, коли посміхаються?:)
Щоб подарувати своєму власникові позитивні враження, настільна гра повинна бути якісною. І компанія БомбатГейм прагне робити саме такі ігри. На етапі розробки кожна гра компанії проходить ретельне тестування з різними фокус-групами. Ігри української компанії відрізняє якісний дизайн і деталізовані правила гри - вони відповідають всім вимогам, що предявляються до безпеки дитячих іграшок. А ще - настільні ігри від видавництва БомбатГейм - захоплюючі, пізнавальні, зручні – їх просто приємно брати в руки.
При цьому компанія робить акцент на помірній ціні. Сьогодні ассортимент компанії нараховує вже 16 настільних ігор для дітей від 4-х років і дорослих до 99 років: це і яскравий «Морський бій», який чимось нагадує морські шахи, і фантастичний та магічний «Ліс: Легенда про Мантикору», і пригодницькі «Скарби старого пірата», і весела гра в слова «Смайл», і магнітні ляльки для маленьких модниць Евеліна, Аделіна і Оксана, і серія логопедичних ігор-вправ, і звичайно вдумливий і серйозний «Адмірал», який зайняв гідне місце в клубах настільних ігор.

Немає коментарів: