субота, 3 вересня 2016 р.

Знаменитий український художник Катя Дуднік на BABYBOOM Fest 2016

      Катя, подібно Творцеві, створює свій світ, зітканий зі снів казок і віри в добро. Змушує згадувати дитячі ігри, мрії, побачити, що оточує нас по-іншому, крізь призму дитячої простоти і наївності, стати краще, людяніше.
     На BABYBOOM Fest Катя Дуднік проведе для дітей декілька занять асоціативного малювання в ігровому стилі – це схоже на гру в хмаринки. Ви дивитесь на хмаринку і бачите в ній якійсь образ. Так і в малюванні, в випадкових лініях, плямах, відбитках часто можна розгледіти цікаві образи. Трохи додавши, або навпаки видаливши виходить цікаве зображення.
     А також ВИ зможете поспілкуватись з Катею та придбати на її стенді: авторські футболки, жіночі сумочки, листівки, магніти, метафоричні карти, схеми-картини для вишивки бісером і хрестиком, книга-білінгва та іншу сувенірну продукцію з ілюстраціями Каті Дудник
     Не буває абсолютно дорослих, не буває абсолютно дітей. Всі ми приходимо зі світу казки, в якому сняться найяскравіші сни, де повітря насичене мріями. Найголовніше, дорослішаючи, не втратити дитину в собі, стаючи мудрішими, залишитися відкритим душею, люблячим і завжди готовим до зустрічі з казкою.

Катя Дуднік чекає Вас на  МАМИНІЙ ГАЛЯВИНІ BABYBOOM Fest 2016, приходьте всією сім’єю!!!

Немає коментарів: