вівторок, 20 вересня 2016 р.

Подяка всім учасникам BabyBoom Fest 2016


17 вересня у місті Бровари, у нашому чудовому парку Перемоги розважалися, пригощалися, співали, танцювали, дивували, сміялися, посміхалися та щиро дивувалися усьому, що відбувалося понад 50 тисяч броварчан та гостей нашого чудового міста!

Перше, що хотілося б зробити організаторам свята – трооошки відіспатися, а потім відразу гучно та безперестанку дякувати людям/партнерам/учасникам, без яких таке неймовірне родинне свято було б менш геніальним, грандіозним та масштабним!
Отож, ми дякуємо партнеру нашого свята компанії Альянс Новобуд за Лісовий квартал відпочинку, де кожен маленький учасник міг збудувати свій власний будиночок мрії, а також за внесок у подарунковий фонд  сучасного планшету та потужних power-banks.

Дякуємо Епцентру за організацію конкурсу малюнку на асфальті та карколомної екстрім-зони!

Торгові марки Чиста вода та Аляска - величезне дя-ку-є-мо! - за чисту безкоштовну водичку, яка протягом усього свята тамувала спрагу і дорослих, і малят! А також за участь у подарунковому фонді BabyBoom Fest!


ALUMETA group – за  контактний зоопарк – одну з улюблених локацій дітвори та їх бітьків, а також за подарунок – планшет у подарунковому фонді.

Роману Сімутіну за неймовірне місто професій Кidswill, де діти отримували масу задоволення від знайомства з азами різноманітних професій та за унікальну
можливість випробувати себе у різноманітних професійних навичках.

За локацію краси та стилю вдячні супер-майстрам з Цирюльникъ Вarbershop, VIP-studio Тетяни Андрієвської, Divine, а також Школі візажу Євгенії Польщі!!!

Благодійний фонд «Інна» - наші партнери, люди з великим серцем та неосяжною душею! Дякуємо вам за тепло, розуміння, допомогу та підтримку тим, хто цього найбільш потребує!

ANG Patriot- за надзвичайну «родзинку» цьогорічного свята –  BabyBoom літак та приз -політ на ньому!!!

За чудові подарунки, якими ми змогли нагородити переможців багаточисельних конкурсів та змагань – дякуємо -  компанії Felix Energy group, PZU,ALUTECH, Т-облікPERI-Україна, Бровари Газ, ТОВ  КиївГума, ВАТ Sophia, Будинок іграшок, Тop technologyАвтогарант Маркет, інтернет-магазин ВЧехле, Іwheel, BabySmartWatch, IQ-мама, ACADEMIE, VIVAX, WOMAN ESSENTIALS, Tiny Love, La Roche-Posay, Сенсорія, Highheelsmom, ТОВ Ведара трейд, ТМ Humana, Білосніжка ТМ, ТМ SADDLE BABY
Baby Shower, SunDays Planner, ТМ Weleda,  La Roche-Posay,  ТM MUSTELA, ТОВ Смарти Фемили, EliteKid, ТМ Соня, ТОВ Юнімед, інтернет магазин Toyko, ТМ АЛЕНКА, TupperwareFight Robot, Gifts for Kids  та ін..


За незабутні, корисні та чудові майстер-класи, розваги, змагання та ігри  величезна вдячність Будинку Іграшок, Клініці Слаутинського, Blendtec, Молокії, СОС дитячим містечкам...

Компанії  I-T-I-D за розробку дизайн-макетів та бренд буку.

Садовому центру ДаЛЛас - за неймовірну екзотичну фотозону, BoomDecor  за дизайнерське оформлення фестивальних локацій.

ТМ Молокія за тисячі безкоштовних йогуртів, зіркові майстер-класи та улюбленицю дітвори корову Муню!!!

Компанії ФРЕШ-ТЕ - за найкращі смузі!

Тop technology – за релакс в масажних кріслах та невгамовних роботів-пилососів!


Музей Експеріментаніум за пізнавальне шоу з науковим «нахилом»!

Дякуємо нашому інфопартнеру Наше радіо, а також усім журналістам та фотографам інших видань, які, працюючи, відпочивали разом з нами! 

ГК КомКонСпецпідрозділ особливого призначення, МНС та Поліцію - за спокійний та безпечний відпочинок під час усього фестивалю! Дякуємо, ми відчували ваше піклування та  охорону!

Особлива вдячність комунальним службам, КП Бровари-Благоустрій, особисто Андрію Андрійовичу Василенку та його працівникам за допомогу в організації до та прибиранні після фестивалю.

Найщиріші слова вдячності за можливість організувати та провести це чудове свято для броварчан та гостей у День міста – меру Броварів Ігорю Сапожку та усій його команді – заступникам, керівникам підрозділів, відділів та організацій. Без вашої допомоги нічого або майже нічого не відбулося б!

Дякуємо!

І нарештінаша НАЙБІЛЬША  вдячність – кожному з вас, хто прийшов на свято, хто розважався та відпочивав, бігав, стрибав, кричав та співав, хто перекидався в сіні, спав у гамаках, гоцав на галявинах, стріляв «злими пташками», лупив щосили по барабанах, за обидві щоки наминав смачненьке, запивав солоденьким та заїдав морозивом з солодкою ватою!!!

Всіх-всіх-всіх – любимо і чекаємо наступного року!!!


Ваша команда BabyBoomFest

Немає коментарів: