середа, 21 вересня 2016 р.

Полетіли за подарунками #babyboomfest!!! Залишилось 15 місць)))

Думаєте, свято закінчилося? Думаєте, призи у нас скінчилися? 
Думаєте, ми більше не придумаємо, чим вас здивувати?

Як би не так!!!

BabyBoomFest оголошує конкурс, вже добре вам знайомий.

Ітак, ВСЕ ДУЖЕ ПРОСТО - згадайте найяскравіші моменти святкування BabyBoomFest 2016, знайдіть найяскравіші, найцікавіші та найнесподіваніші фотки у своїх власних, або друзів, або родичів, або ...будь-кого телефонах та фотиках чи в "каламутних водах інтернету" знімки з нашого з вами свята та скачайте. Невелика підказка - трохи менше мільйона фото (постійно добавляються) ви можете "позичити" на сайті BabyBoomFest.org, на нашій сторінці в Facebook або в групі МОЇ БРОВАРИ  ( даруємо, користуйтеся та вигравайте! ;) 
Розмістіть ці фотографії у СЕБЕ на сторінці в соцмережах FB, VK, Instagram  !!! ОБОВ’ЯЗКОВО позначайте хештегом  #babyboomfest – розповідайте про це своїм друзям, запрошуйте "лайкнути" вашу фоту, просіть, благайте, шантажуйте - робіть що завгодно, але наберіть найбільшу кількість "лайків" - і... буде вам щастя у вигляді одного з фантастичних призів, які підготували для вас наші друзі та партнери!


Увага! Увага! Терміново розшукуються власники 15 призів!!!

15 і 14 місце- від Felix Energy group - тепленький, м’якеньких та неймовірно затишний плед для прохолодних осінніх вечорів. «Felix Energy group» - тепло, там де ми!

13, 12 і 11 місце Тop technology для чистоти та затишку вашої оселі готовий за перемогу в конкурсі подарувати вашій родині  масажні краби для релаксу та відпочинку вдома!

10, 9 і 8 місце - майстри Цирюльникъ Вarbershop дарують стильним татусям та їх синочкам   сертифікат на обслуговування у креативному та позитивному салоні чоловічої краси!

7, 6 і 5 місце- Будинок іграшок подарує вам та вашим малюкам  сертифікат на 500 грн. на придбання новеньких, гарненьких та яскравих іграшок!

4 місце  Альянс Новобуд надає для безперервного зв’язку з вашими рідними потужний та сучасний  power-bank. Будь-коли, будь-де, ніколи не втрачайте спілкування!

3 місце HIPPO дарує диво-диван
який надує навіть дитина за 15секундДе б ви не були - в парку, на пляжі, в горах, в аеропорту, на вечірці і навіть вдома, ви з легкістю зможете відпочити на дивані Hippo.2 місце Gifts for Kids пропонує за перемогу супер-годинник з GPS Q90. З таким годинником ви завжди знатимете, чим таким цікавим займається ваш непосидючий малюк!

1 місце ТМ «Fight Robot» для цікавого дозвілля та розвитку ваших дітей  подарує справжніх бойових роботів. Такої забавки у вас ще не було!Отож, приєднуйтесь, діліться світлинами з BabyBoomFest2016
та вигравайте наші чудові призи!


Нагадуємо – участь у конкурсі беруть тільки ті фото, які позначені  хештегом  #babyboomfest


 Умови участі:
- потрібно би підписаним на сторінку (лайкнути) https://www.facebook.com/babyboomfest/- зробити репост (поділитися) цієї публікації
- розмістити відібрані фотографії у СЕБЕ на сторінці, обов’язково позначивши хештегом #babyboomfest
17 жовтня - будуть оголошені переможці!!!  
Три-два-один! Ми починаємо!!! 
Конкурс розпочато!!!

#BabyBoomFest - ламаємо стереотипи

Немає коментарів: