середа, 7 вересня 2016 р.

ПАТ «Софія» на BabyBoomFest 2016

Виробнича компанія ПАТ « Софія» , активний учасник ринку товарів трикотажного одягу для всієї родини та домашнього текстилю - підготувала чудові подарунки-вишиванки для святкової лотереї BabyBoomFest 2016.

Моделі одягу з трикотажу випускаються на виробництві ПАТ «Софія» з високотехнологічним європейським обладнанням  німецької фірми «Stoll», що дозволяє пропонувати покупцям бездоганний продукт високого рівня якості.
Вся продукція, вироблена під власними торговими марками "Sofline", "Bravadi", "Brex" , "Kid'sstory",  “SofiDECOR "
Основними пріоритетами в діяльності ПАТ «Софія» є постійний розвиток і розширення асортименту моделей одягу з трикотажу, реалізація актуальних ринкових ідей і виробництво нових видів товарів. Компетентність і професіоналізм фахівців компанії, продумана цінова політика є надійною базою для взаємовигідного і перспективного співробітництва з партнерами.
ТМ "Kid'sstory" - комфортний дитячий одяг з трикотажу для юних модників. Трикотажний одяг для дітей виробляється з якісних видів пряжі, таких як вовна, віскоза, бавовна, шовк, ангора, кашемір і льон. Класичні  трикотажні моделі жакетів, спідниць, жилетів та светрів для школи, чарівні вишиванки, одяг для відпочинку зроблять стиль вашої дитини особливим та комфортним.

Немає коментарів: