пʼятниця, 4 серпня 2017 р.

3...2...1... Ми починаємо!!!

Тисячі призів та подарунків для учасників від наших партнерів!!! - такого рівня фестивалю в Україні немає - ми унікальні!!!Приходь і поринь у атмосферу найкращого свята України!!!

Велика підготовка, грандіозні плани, ще більш масштабні дійства, події та розваги!

Ти з нами? Тоді поїхали! (твій репост публікацій фесту на сторінці фейсбук BabyBoom Fest, автоматично робить тебе учасником)))
Команда «БебіБумФесту» продовжує вдосконалюватися та запрошує саме тебе взяти участь у організації наймасштабнішої події року – унікального сімейного фестивалю «BabyBoomFest-2017»
Цьогорічне святкування Дня міста Бровари, що планується 16 вересня 2017 року у центральному парку Перемоги, знову пройде під знаком сімейного єднання, спільного відпочинку та творчого розвитку для кожного члена вашої родини.
У програмі свята – безліч вже знайомих по минулорічному «BabyBoomFestу» розваг та чимало нового, цікавого та захопливого.Ми знову поділимо парк Перемоги на безліч розважальних сегментів. Спорт, творчість, фото, музика – все, як в минулому році, але ще більше, гучніше та крутіше!
Цього разу ми знову приділяємо особливу увагу благодійності.
Плануємо ще більше місць для відпочинку з малюками, нові розваги для тинейджерів та молоді.
Основна ідея незмінна – нам дуже хочеться, щоб на цьому святі вся ваша родина отримала максимум задоволення від спільного відпочинку, від відчуття справжнього сімейного єднання, затишку та духовної рівноваги.Ми намагаємося організувати простір фестивалю так, щоб добре та весело було кожному - і малюкам, і дорослим – незалежно від віку! Це буде простір, де відпочиваючи з сім`єю , у кожного з’явиться можливість провести день з користю, дізнатися багато нового, не раз здивуватися та не соромлячись подарувати свої емоції оточуючим.А тепер головне!
BabyBoomFest-2017 стане найяскравішою подією року не тільки для броварчан та гостей нашого міста, а й прикладом для усієї України.
Ми це можемо, і ми це вже робили...BabyBoomFest в рамках Шостої незалежної Премії в сфері організації заходів Ukrainian Event Awords було визнано переможцем у номінації «Найкраще дитяче свято України»
Давайте цьогоріч спільно зробимо свято ще більш яскравим та гучним!
Слідкуйте за анонсами на сторінці фейсбук BabyBoom Fest, у групі МОЇ БРОВАРИ та на сайті 
Плануймо та святкуймо разом!


Немає коментарів: