вівторок, 29 серпня 2017 р.

Scandia на BabyBoom Fest

scandia.ua
Хочеться познайомити Вас з незвичайним скандинавським партнером фестивалю. Скандинави обожнюють дітей. Знають як їх правильно виховувати, чим розважати та як навчати, щоб милі маленькі янголятка і у дорослому віці лишалися такими самими.

Скандинавське містечко сімейного типу Scandia підходить для всіх: від студентів і молодих сімей до подружніх пар, які прожили разом все життя, які цінують європейські стандарти і прагнуть кардинально змінити якість життя.

Жити в скандинавському містечку дуже зручно - всього 20 хвилин від центру Києва по Броварському шосе і Ви вдома!

Scandia уважно слідкує за всіма методиками і тенденціями, що їх радять скандинави і точно враховуватиме їх, створюючи дитячі садочки, школи та ігрові майданчики для дітей.

Поки Scandia будується, її команда не гаятиме часу і активно випробовуватиме всі найцікавіші активності, які подарували дитячому світу скандинави. Наприклад, конструктор для побудови домівок. Його вони привезуть на BabyBoom Fest стільки, що ваша малеча зможе побудувати не один, а навіть кілька справжніх будиночків! А ще аквагрим, щоб ваша малеча могла уявити себе в ролі найсимпатичніших тваринок Північної Європи.

І вчитимуть молодших бути хорошими, зроблять майстер-клас з виготовлення годівничок для птахів. Адже зима близько, а пташки зимою особливо потребуватимуть нашої допомоги.


Обіцяємо, що вашим дітям буде яскраво і корисно. І вам також, до речі!  
Scandia вже чекає на вас.


Немає коментарів: