День захисту дітей


11 ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗІВ
 - ви чули?! 
ХОЧЕШ БУТИ В ЧИСЛІ ПЕРЕМОЖЦІВ???

Не гайте часу, конкурс "Велика ТЕГАнина від BabyBoomFest" стартує прямо зараз!!!

Поки наша команда працює над новими несподіванками та сюрпризами для броварчан та гостей міста, пропонуємо вам не розслаблятися, не заспокоюватися))) а взяти участь у конкурсі від BabyBoomFest!

ВСЕ ДУЖЕ ПРОСТО - згадайте найяскравіші моменти святкування Дня захисту дітей у Броварах, знайдіть найяскравіші, найцікавіші та найнесподіваніші фотки у своїх власних, або друзів, або родичів, або ...будь-кого телефонах та фотиках.

На знімках можете бути ви, ваші діти, діти ваших дітейдрузі ваших друзів з дітьми та без них, малятанемовлята та дорослі в моменти дитячої безпосередньості, і всі-все-всі на святі "Найкраще - дітям!"

Інший шлях - знайдіть в "каламутних водах інтернету" знімки з нашого з вами свята та скачайте. Невелика підказка - трохи менше мільйона фото (постійно добавляються) ви можете "позичити" на сайті BabyBoomFest.org або на нашій сторінці в Facebook  ( даруємо, користуйтеся та вигравайте! ;)

І нарешті - ГОЛОВНЕ!!!
Розмістіть ці фотографії у СЕБЕ на сторінці, обов’язково позначивши хештегом #babyboomfest

"Засвітитися" можна в мережах Facebook, VK та Instagram.
Розповідайте про це своїм друзям, запрошуйте "лайкнути" вашу фоту, просіть, благайте, шантажуйте - робіть що завгодно, але наберіть найбільшу кількість "лайків" - і...

!!!УВАГА!!! ОДИНАДЦЯТЬ - ні, ви чули?!
Одинадцять, КАРЛ!!! призів чекають на вас! І не просто мякенька іграшка чи чупа-чупс. Ніііі! Для наших переможців ми підготували щось набагато крутіше!

Слухайте, і не кажіть, що ми не попереджали!
Неймовірні призи від наших партнерів:
VIP STUDIO Студія краси і турботи Тетяни Андрієвської  дарує переможцям 5 сертифікатів на стильну стрижку для маленької леді. Ваша юна принцеса буде неперевершеною!
Барбершоп "Цирюльникъ" пропонує - сформуй у сина з дитинства звичку ходити в правильний чоловічий салон - та презентує 3 сертифікати на комплекс - стрижку для тата та сина
- Солодка та запашна "Майстерня карамелі" подарує переможцю унікальний подарунковий набір цукерок ручної роботи та сертифікат на майстер клас. Вигравайте та насолоджуйтеся!
Ресторан "Терраса" пропонує сертифікат на будь-яку смачнючу піцу та величезну порцію морозива. Після такого "ланчу" ви точно не будете вечеряти! ;))


і нарешті СУПЕР - ПУПЕР ПУФ!!! Тобто, супер - пуфер...суфер-пупер...коротше кажучи - зручний, м'який, великий, стильний та ексклюзивний величезний ПУФ-КРІСЛО-МІШОК!!! які так ви любите вовтузити на наших з вами святах!!!


Не гайте часу, конкурс "Велика ТЕГАнина від BabyBoomFest" стартує прямо зараз!!! Переможців визначимо 30 червня.
Побачимоооось!!!

Умови участі:
- потрібно би підписаним на сторінку (лайкнути) https://www.facebook.com/babyboomfest/- зробити репост (поділитися) цієї публікації
- р
озмістити відібрані фотографії у СЕБЕ на сторінці, обов’язково позначивши хештегом #babyboomfest

#BabyBoomFest - ламаємо стереотипи


Немає коментарів: